Typ nabídky

Minimální mzda

IT administrátor

referenční číslo: 21875 | aktuálnost: 08.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Vystudovali jste střední školu v oboru, který se zaměřuje na IT?
Máte zájem se stát hrdinou, který vyřeší každý problém?
Jste trpěliví a zajímáte se o IT Support?
Odpovězte! Mám pro vás nabídku snů!

Nadnárodní automotive společnost z Libereckého kraje, hledá kolegu na pozici:

IT ADMINISTRÁTOR

Náplň práce

  • evidence HW a SW
  • podpora uživatelům ve firmě
  • správa sítě a výrobních systémů
  • administrace serverů v Microsoft platformě

Požadujeme

  • vzdělání v IT oboru
  • alespoň středně pokročilou úroveň angličtiny
  • výbornou znalost balíčku MS Office
  • zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost a odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • možnost dalšího vzdělávání (kurz AJ) a profesního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • bonus za vzornou docházku
  • příspěvky na sportovní aktivity a vitamíny
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké mobilní tarify
  • místo výkonu práce: okres Liberec

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Liberecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby