Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha stroje ve výrobě (až 25.000 Kč)

referenční číslo: 21845 | aktuálnost: 01.05.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zájem o práci ve výrobní společnosti v Brně? Máte zkušenosti s obsluhou strojů? Nebojíte se fyzické práce a máte chuť pracovat ve fajn kolektivu? Přihlaste se k nám! Nástup je možný ihned.

Náplň práce

  • Obsluha částečně automatizovaného stroje
  • Základní nastavení stroje
  • Práce ve třísměnném provozu bez víkendů!

Požadujeme

  • Vyučení v technickém oboru výhodou
  • Zkušenost s obsluhou výrobních zařízení
  • Chuť do práce
  • Nebát se fyzické práce
  • Základní znalost na PC

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Zkrácená pracovní doma 7,5h
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Stravenky v hodnotě 110 Kč
  • Finanční bonusy za docházku, výsledky, atd.
  • Pravidelné roční navyšování platu
  • Příplatky za případnou práci o víkendu nebo přesčas
  • Příspěvek na životní, úrazové pojištění a penzijní připojištění
  • Občerstvení na pracovišti

Mzda: 25 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Řemesla, výroba