Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce - FMCG

referenční číslo: KL74655-0004 | aktuálnost: 29.01.2020

mBlue Czech, s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta působícího v FMCG hledáme obchodníka, který by měl na starosti menší a střední zákazníky primárně v rámci Čech. Pokud chcete novou výzvu, jste rádi v terénu a nevadí Vám cestování, pak hledáme právě Vás!

Jak bude vypadat Vaše práce?

  • Vašimi zákazníky budou menší a střední podniky
  • Budete udržovat kontakt se stávajícími zákazníky a částečně oslovovat i nové zákazníky
  • Budete cestovat na obchodní jednání za klienty (osobní vztah s klienty je pro klienta velmi důležitý)
  • Budete se spolupodílet na vytváření obchodní strategie firmy

Co od Vás očekáváme:

  • Obchod už jste si vyzkoušel/a a víte, že je to pro Vás to pravé
  • V ideálním případě se orientujete v oblasti potravinářského zboží, ale oceníme i zkušenost z FMCG
  • Jste aktivní řidič (sk. B) ochotný cestovat
  • Znalost němčiny nebo angličtiny je velkou výhodou

Co Vám za to nabídneme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení, bonusovou složku
  • Možnost se svými názory podílet na obchodní strategii firmy
  • Osobní automobil i pro soukromé účely
  • Možnost se dále rozvíjet

Klíčová slova: obchodní zástupce, sales representative, manažer, manager, potravinářství, potraviny, FMCG, KAM, Key Account Manager, Account Manager, Sales Manager, sales, obchodní zástupce, sales representative, manažer, manager, potravinářství, potraviny, FMCG, KAM, Key Account Manager, Account Manager, Sales Manager, sales

Odesláním odpovědi na tento inzerát souhlasím se zpracováním osobních údajů, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 společnosti mBlue Czech, s.r.o., IČ: 24193119 na dobu 10 let. Zobrazit více: https://mblue.cz/uchazeci/gdpr/

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Obchod, prodej, nákup