Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby v chemickém provozu

referenční číslo: 21831 | aktuálnost: 19.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat v prostředí, kde se zpracovávají drahé kovy? Chcete mít jistotu práce a stabilního výdělku v české společnosti s dlouholetou tradicí? Pokud ano neváhejte, pošlete mi svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte a já Vám pomohu práci získat. Budu se moc těšit na vaše reakce.

Náplň práce

  • Obsluha poloautomatické rafinační linky
  • Dávkování chemikálií, kontrola průběhu chemického procesu
  • Práce na tři směny s volnými víkendy

Požadujeme

  • SOU/SŠ chemického zaměření výhodou, případně SOU/SŠ technického zaměření
  • Schopnost orientace v technických postupech a problematice
  • Praxe v chemické výrobě velkou výhodou
  • Ochotu pracovat na tři směny s volnými víkendy

Nabízíme

  • Čtvrtletní a roční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování, stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport karta
  • Možnost ubytování na firemní ubytovně
  • Parkování u firmy
  • Smlouvu na dobu neurčitou

Mzda: 24 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Potravinářství a chemie