Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušený obráběč CNC

referenční číslo: 21834 | aktuálnost: 06.08.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte změnu? Máte zkušenost s obsluhou CNC strojů? Nevyhovuje Vám prostředí velkých korporátních firem? Odpovídáte si ANO? Tak to je ten správný čas zaslat nám životopis!

Zakázková výrobní firma hledá šikovné a zručné kandidáty na pozici:

ZKUŠENÝ OBRÁBĚČ CNC

Náplň práce

  • Samostatná obsluha CNC strojů
  • Kompletní zpracování přidelěné zakázky
  • Programování dle technické dokumentace
  • Kontrola a měření hotových dílů

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru strojírenství (výhodou)
  • Zkušenosti s obsluhou CNC strojů
  • Technickou zručnost a samostatnost
  • Zkušenosti s programováním (CAD/CAM)

Nabízíme

  • Možnost nástupu ihned (dle domluvy)
  • Přátelské prostředí menší firmy
  • Roční bonus - odměnu (13. plat)
  • Dvousměnný provoz
  • Místo výkonu práce: cca 20 km od Brna

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba