Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník (23-26.000 KČ)

referenční číslo: 21809 | aktuálnost: 05.08.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Znáš práci ve skladu a chceš se jí věnovat ve stabilní společnosti? Není ti cizí práce s elektronickou čtečkou? Tak mi pošli své CV! Hledáme SKLADNÍKY (23-26.000 KČ)

Náplň práce

  • Práce v oblasti skladového hospodářství
  • Vedení inventury-hmotná odpovědnost za skladované položky
  • Příjem a výdej zboží a materiálu

Požadujeme

  • Praxi ve skladu min. 2 roky
  • Průkaz VZV
  • Znalost práce s elektronickou čtečkou
  • Ochotu pracovat na tři směny (ranní/odpolední)

Nabízíme

  • Atmosféru malé a rodinné společnosti
  • Příspěvky na stravování a dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Volné víkendy
  • Nástup IHNED
  • Pozici vhodnou pro muže i ženy
  • Lokalitu: Klášterec

Mzda: 23 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika