Typ nabídky

Minimální mzda

Commissioning manager

referenční číslo: 21787 | aktuálnost: 25.10.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s vedením týmu? Dokážete pružně reagovat na nenadálé situace? Domluvíte se anglicky a máte vzdělání v oblasti elektro? Nebo jen hledáte novou výzvu?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis – na pozici COMMISSIONING MANAGER.

Náplň práce

  • kontrola dodržování standardizovaných postupů
  • plnění plánů a norem
  • vedení týmu servisních inženýrů
  • plánování interního a externího commissioningu
  • spolupráce s dalšími týmy v rámci společnosti
  • pro-klientské zaměření

Požadujeme

  • elektro vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti s vedením týmu
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • technický background
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • přátelský kolektiv
  • práci v mezinárodní společnosti
  • zajímavé projekty
  • odborné a jazykové kurzy
  • akce pro zaměstnance
  • Místo výkonu práce: okres Přerov

Mzda: 80 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství