Typ nabídky

Minimální mzda

Vyvíjej v javě!

referenční číslo: 21745 | aktuálnost: 24.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi zkušený JAVA vývojář se zkušenostmi ve vývoji databázových aplikací? Linux pro Tebe není cizí slovo?

Úspěšná česká společnost vyvíjející komplexní řešení pro oblast dopravy a energetiky hledá zkušeného JAVA developera!

Náplň práce

  • vývoj telekomunikačních a síťových zařízení a aplikací pro jejich správu
  • spolupráce s vývojáři, analytikem a testery na vývoji nových funkcí a na údržbě systému
  • podílení se na tvorbě architektury systému

Požadujeme

  • dobrou znalost OOP Java a technologií Spring, REST a SOAP
  • znalost PostgreSQL, Hibernate
  • znalost Linux
  • zkušenosti s vývojem databázových a klient/server aplikací

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • vzdělávací kurzy, školení a další zaměstnanecké výhody
  • samostatnou práci s možností seberealizace
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • místo výkonu práce: Praha - Strašnice

Mzda: 50 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Praha