Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr pro nové přípravky

referenční číslo: 21735 | aktuálnost: 07.10.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte středoškolské vzdělání technického směru? Jste proaktivní a iniciativní v řešení problémů?
Komunikace v anglickém jazyce pro vás není překážkou?
Tak hledáme právě vás! Zašlete nám váš životopis!

Obsazujeme pozici INŽENÝR PRO NOVÉ PŘÍPRAVKY.

Náplň práce

  • Komunikace s dodavateli zařízení
  • Organizace pracoviště dle BOZP, ergonomie
  • Nastavování výrobních procesů a toků materiálu
  • Tvorba technické dokumentace, zlepšování výrobních procesů
  • Uvádění zařízení do provozu, odstraňování nedostatků
  • Diagnostika montážních přípravků
  • Zajišťování servisu zařízení v případě poruchy, změny

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Alespoň mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti v oblasti technologie montážních zařízení
  • Orientaci v ergonomii pracoviště
  • Zkušenosti s 2D nebo 3D systémy
  • MS Office – Excel, PowerPoint

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Docházkový bonus
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Kafeterie
  • Místo pracoviště - Tachovsko

Mzda: 50 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství