Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr ve výrobě

referenční číslo: 21696 | aktuálnost: 10.09.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi s vedením lidí ve výrobní společnosti? Chtěli byste pracovat pouze v jednosměnném provozu? Nyní máte možnost!

Výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

MISTR VE VÝROBĚ

Náplň práce

  • Plánování a řízení výroby
  • Plnění plánu výroby ve spolupráci s logistikou
  • Monitoring a zlepšování materiálových toků a rozpracované výroby
  • Zajištění preventivní údržby strojů a výrobních zařízení

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Praxi v řízení týmu
  • Znalost organizace výrobního procesu
  • Znalost MS Office, SAP výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Stabilní zázemí a různorodou práci v perspektivní zahraniční firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeteria systém
  • Zvýhodněný mobilní tarif a další benefity...
  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba