Typ nabídky

Minimální mzda

Supervizor výrobní linky

referenční číslo: 21699 | aktuálnost: 19.12.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste ochotný pracovat na směny, máte zkušenosti s vedením lidí a organizací jejich činností? Láká Vás práce v moderním oddělení a komunikujete anglicky alespoň na mírně pokročilé úrovni?

Pokud jste si právě teď řekli ANO, neváhejte a zašlete mi svůj životopis.

Automotive společnost hledá do svého týmu šikovné ruce na pozici SUPERVIZOR VÝROBNÍ LINKY.

Náplň práce

  • Práce v oddělení laminace
  • Vedení zaměstnanců výrobní linky a zajištění plynulého chodu
  • Správa dokumentace výrobního procesu
  • Záznamy a analýza dat o výrobě
  • Návrh a realizace nápravných opatření
  • Kontrola plnění úkolů podřízených

Požadujeme

  • Výuční list nebo maturitu
  • Praxi ve výrobní společnosti
  • Dobrý zdravotní stav
  • Znalost anglického jazyka
  • Pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování s výběrem několika jídel a kafetérie
  • Super mzdové ohodnocení s motivační složkou mzdy
  • Možnost nákupu elektroniky za výhodné ceny
  • Dobrou dopravní dostupnost (MHD)
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Místo výkonu práce: Okres Pardubice

Mzda: 26 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba