Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog

referenční číslo: 21706 | aktuálnost: 06.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti se zaváděním nových dílů, normováním, organizací a plánováním práce, a také s optimalizací výrobních procesů? Pak hledáme právě Vás!

Automotive společnost s mezinárodním zázemím hledá kolegu na pozici:

TECHNOLOG (38 – 50.000 Kč)

Technolog

Náplň práce

  • Příprava, organizace a normování práce
  • Sestavování technologických postupů pro nové produkty
  • Zodpovědnost za schvalování nových dílů pro sériovou výrobu
  • Návrh a realizace optimalizačních řešení
  • Spolupráce s oddělením technologie a kvality

Požadujeme

  • Alespoň SŠ – technický směr
  • Praxi na obdobné pozici
  • Základy německého nebo anglického jazyka
  • Zkušenosti s prací v SAPu
  • Znalost metod na měření efektivity a normování práce (REFA)
  • Technické a kreativní myšlení

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příspěvky na připojištění
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Individuální přístup, příjemný kolektiv
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod

Mzda: 38 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství