Typ nabídky

Minimální mzda

Delivery manager (it/ict and services) Praha

referenční číslo: 21713 | aktuálnost: 30.09.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti z delivery managementem a k tomu máte i technický background? Proklientský přístup a výborné organizační schopnosti jsou Vaší devízou? Zavádění inovací a řešení ad hoc záležitostí je pro Vás téměř denní rutina?

Tak hledáme právě Vás!

Nadnárodní technologická společnost patřící ke špičce ve svém oboru hledá posilu do svého týmu na pozici:

DELIVERY MANAGER (IT/ICT and SERVICES) Praha (70-90.000 Kč)

Náplň práce

  • koordinace zakázek pro klíčové klienty
  • úzká spolupráce se zákazníky do okamžiku předání zcela funkčního projektu/zakázky
  • rozvoj vztahů se stávajícími klienty – denní komunikace
  • sledování SLA – zvýšení kvality služeb, minimální úroveň sankcí
  • koordinace předávání informací mezi firmou a zákazníkem
  • účast na jednáních o smluvních podmínkách s klienty

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání s technickým zaměřením
  • pokročilou úroveň anglického jazyka
  • pokročilou úroveň MS Office – MS Excel a Visio
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • technické znalosti, organizační dovednosti a pro klientsky orientovaný přístup
  • znalost ITIL řízení

Nabízíme

  • bonusy a prémie
  • firemní automobil (i pro osobní účely)
  • možnost osobního a profesního rozvoje
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Mzda: 70 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby