Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní kontrolor kvality – centrum plzně

referenční číslo: 21671 | aktuálnost: 04.09.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Je obor strojírenství vaším koníčkem? Baví vás technické věci a rádi byste získali novou pracovní výzvu v oblasti kontroly?

Tak neváhejte zašlete nám váš životopis!

Rádi mezi nás přijmeme kolegu na pozici STROJNÍ KONTROLOR KVALITY – CENTRUM PLZNĚ.

Náplň práce

  • Rozměrové kontroly u dodavatelů
  • Zápisy provedeného měření
  • Analýzy výsledků měření
  • Samostatné vykonávání mezioperační kontroly
  • Potvrzení dokladů ohledně provedených zkoušek, kontrol
  • Určování příčin neshodných výrobků

Požadujeme

  • Maturitní zkoušku nejlépe v technickém oboru
  • Uživatelskou znalost PC
  • Zkušenosti z oblasti měření strojních dílů
  • Anglický jazyk výhodou
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu – 37,5 hod. týdně
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Další širokou škálu benefitů
  • Místo pracoviště – Plzeň město

Mzda: 35 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti