Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka ředitele

referenční číslo: 21651 | aktuálnost: 26.08.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi na obdobné pozici? Bez problému se domluvíte anglicky? Ovládáte MS Office? Pak nám o sobě dejte vědět ještě dnes!

Stabilní mezinárodní společnost v současnosti obsazuje pozici:

ASISTENTKA ŘEDITELE

Náplň práce

  • příprava podkladů, formálních dokumentů pro ředitele společnosti
  • tvorba reportů, statistik, příprava podkladů pro jednání a porady
  • komunikace s obchodními partnery
  • nákup nevýrobního materiálu
  • organizování pracovních cest

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
  • praxi na pozici Asistentky vedení (jednatele / ředitele)
  • angličtinu alespoň na středně pokročilé úrovni
  • znalost nástrojů MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B
  • milou usměvavou osobnost :-)

Nabízíme

  • přátelské pracovní prostředí mezinárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení + bonusy
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost home-office
  • možnost dalšího vzdělávání
  • možnost nástupu IHNED
  • místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa