Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer obchodního týmu divize IT

referenční číslo: 21631 | aktuálnost: 29.10.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi charismatická osobnost, která má zkušenosti s vedením týmu? Troufáš si převzít odpovědnost za vybudování a vedení týmu IT náborářů? Obor IT tě vysloveně baví, považuješ se za odborníka a dokážeš i poradit svým kolegům? Máš chuť neustále posouvat své hranice a překonávat sám sebe? Pak tě rád uvidím na osobním setkání.

Náplň práce

  • Vybudování týmu IT náborářů, jejich inspirativní vedení, rozvoj a motivace
  • Ve spolupráci s obchodníkem, vyhledávání a získávání nových klientů v IT segmentu
  • Budování a udržování vztahů s klíčovými klienty
  • Zodpovědnost za plnění týmového obratu
  • Veškerá činnost související s řízením týmu, vč. reportingu manažerovi pobočky
  • Udržování vysoké kvality služeb a poradenství poskytovaných našim zákazníkům
  • Zodpovědnost za dodržování interních procesů a postupů
  • Proaktivní spolupráce s ostatními divizemi v rámci celé firmy

Požadujeme

  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Silnou orientaci v IT oblasti
  • Tvořivý přístup k práci, odolnost vůči zátěži
  • Schopnost dobře komunikovat, organizovat a řídit firemní procesy
  • Schopnost vést jednání v anglickém jazyce
  • Schopnost samostatného myšlení a rozhodování
  • Zkušenost z oblasti HR výhodu

Nabízíme

  • Zázemí a know-how prestižní české agentury, působící na trhu již od roku 2002
  • Skvělou příležitost pro osobnostní, profesní a kariérový rozvoj
  • Férové vedení, založené na důvěře a otevřenosti
  • Svobodu a autonomii v rozhodování o řízení a naplňování cílů IT oddělení
  • Příležitost podílet se se svým týmem na rozvoji a růstu významných IT firem
  • Flexibilní pracovní doba a možnosti home office a sick days
  • Zajímavé a motivační odměňovací schéma a rozvinutý systém zaměstnaneckých výhod
  • Profesní networking - možnost budování vztahů se zajímavými lidmi
  • Přátelské a usměvavé kolegy

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, Personalistika, HR, Obchod, prodej, nákup