Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog sváření (22 - 26.000 Kč)

referenční číslo: 21482 | aktuálnost: 11.02.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme člověka se zkušenostmi se svařovacími roboty, který hledá příležitost, jak se profesně posunout zase o kousek dál.
Nebráníme se ale ani šikovnému absolventovi, který by měl/a chuť se učit a pracovat pro mezinárodní společnost, která má určitě co nabídnout.
Nemusíš se bát, že tě hodíme do vody a necháme plavat. Co budeš potřebovat znát, ti rádi vysvětlíme!

Mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici:

TECHNOLOG SVÁŘENÍ (22 - 26.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za správný a plynulý chod svařovacích linek
  • Řešení procesních změn a reklamací zákazníků
  • Zpracování analýz, optimalizace výroby
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Příslušná administrativa a reporting nařízeným

Požadujeme

  • SŠ vzdělání – technické
  • Anglický jazyk – základní znalost
  • Zkušenost s technickými výkresy
  • Znalost 3D programů (AutoCAD)
  • Praxe na obdobné pozici – výhodou

Nabízíme

  • Jazykové kurzy – angličtiny se bát nemusíš
  • Příspěvek na dopravu/ubytování
  • 5 týdnů dovolené
  • Teambuildingy a další firemní akce
  • Závodní stravování
  • Roční finanční bonus
  • Zvýhodněné tarify
  • Sodexo Cafeterie – sport, kultura, wellness atd.
  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod

Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství