Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí elektromontérů (35-43.000 Kč)

referenční číslo: 21583 | aktuálnost: 29.10.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte organizační schopnosti? Setkal/a jste se již s vedením skupiny pracovníků a máte platnou vyhlášku č. 50? Chcete v rámci zaměstnání navštívit zajímavá místa v zahraničí a domluvíte se anglicky nebo německy? Pak hledáme právě vás.
Staňte se naším kolegou/kolegyní, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici:
VEDOUCÍ ELEKTROMONTÉRŮ

Náplň práce

  • Organizace montážních prací v zahraničí
  • Koordinace montážních dělníků
  • Zajištění dokumentů a zpracování příslušné administrativy
  • Výpomoc při mechanické montáži a elektro pracích
  • Komunikace se zákazníkem

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (elektro obor)
  • Zájem pracovat v zahraničí
  • Podmínkou platná vyhláška 50 § 6 (§ 8 výhodou)
  • Zkušenosti s vedením pracovníků
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou
  • Orientaci v elektro výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Náborový příspěvek
  • Zdokonalení se v cizím jazyce a možnost cestování
  • Finanční bonusy
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na dojíždění a stravování
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

Lokalita: okres Přerov

Mzda: 35 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika