Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik – údržba

referenční číslo: 1391922808 | aktuálnost: 25.07.2019

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která je jedničkou na trhu v oblasti izolací s více než 30 letou zkušeností, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Mechanik – údržba.
Náplň práce:

  • Provádění preventivních prohlídek a údržby výrobního zařízení a pomocných strojních zařízení
  • Provádění operativních oprav poruch a havárií
  • Provádění plánovaných generálních oprav zařízení
  • V určeném rozsahu spolupráce při opravách a údržbě s externími organizacemi
    Požadujeme:
  • Výuční list nebo maturitu v oboru
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost práce na PC
  • Spolehlivost, pečlivost a důslednost
  • Svářečský průkaz
  • 2 roky praxe na podobné pozici
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Dobrý zdravotní stav
  • Týmová orientace a spolupráce
  • Anglický jazyk výhodou
    Nabízíme:
  • Práce na HPP
  • 25 dní dovolené
  • Zaškolení do problematiky a další školení podporující zvýšení kvalifikace
  • Prémie v závislosti na výkonu linky
  • Kafeterie, stravenky, dotované kvalitní jídlo v moderní kantýně
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní spoření
  • Odpovídající ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • Místo výkonu práce: Krupka u Teplic

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Krupka,

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: mechanik, revizní technik, strojní zámečník, technik ve strojírenství, nástrojař, servisní technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie