Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér – šance pro absolventy ( 30-36.000 Kč)

referenční číslo: 21355 | aktuálnost: 21.09.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Vystudoval jsi SŠ technického zaměření?
Máš zatím jen malou nebo žádnou praxi v oblasti konstrukce?
Zajímalo by tě se podílet na projektech mezinárodní automotive společnosti?

Pošli mi své CV a získej práci jako KONSTRUKTÉR!

KONSTRUKTÉR – ŠANCE PRO ABSOLVENTY ( 30-36.000 Kč)

Náplň práce

  • Konstrukce kovových dílů do automotive
  • Komunikace se zahraničními zákazníky
  • Znalost materiálů a jejich vlastnosti
  • Práce v programech CAD, Catia V 5,6

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • AJ - mírně pokročilá úroveň
  • Týmového hráče s chutí se učit

Nabízíme

  • Odborné zaučení na pozici
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na dojíždění
  • Dotované stravování
  • Místo výkonu práce: severně od Jindřichova Hradce

Mzda: 30 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj, Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství