Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový vedoucí (automotive výroba)

referenční číslo: 5d0b4ec4f54fcb18325131f1 | aktuálnost: 31.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Pro menší automotive společnost (do 200 lidí) v okrese Frýdek-Místek hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový vedoucí. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Náplň práce

- Vedení nových projektů od A do Z, rozšiřování automotive výroby
- Zavádění nových výrobních technologií (prům. automatizace)
- Vytváření layoutů, vymýšlení optimálních výrobních procesů a toku materiálu
- Vedení a rozvíjení týmu specialistů (údržba, kvalita, logistika...)
- Komunikace v AJ s dodavateli, zákazníky i vedením firmy
- Pracovní cesty včetně zahraničních, např. za zákazníkem

Požadujeme

- Zkušenost s vedením lidí/projektů
- Technická zdatnost, vzdělání (SŠ, VŠ) v technickém oboru
- Pokročilá komunikativní úroveň AJ, včetně technických pojmů
- Znalost nástrojů procesního inženýrství, nástrojů štíhlé výroby
- Ochota cestovat (minimálně 1 měsíčně)

Nabízíme

- Nové technologie, nové projekty, zavádění nové výroby
- Menší výrobní firma, rodinné prostředí, přesto mezinárodní působnost
- Větší míra autonomie, obecnější pole působnosti
- Zahraniční pracovní cesty, osobní rozvoj, profesní růst
- Odpovídající mzda + bonus + firemní benefity

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Management, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Profese: manažer zakázky/výroby, procesní inženýr, project manager, vedoucí výrobního bloku, vedoucí vývoje/team leader

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita