Typ nabídky

Minimální mzda

Brusič

referenční číslo: 21558 | aktuálnost: 02.07.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte práci pouze na dvě směny a chcete nabrat zkušenosti ve výrobě? Jste manuálně zručný a pracoval jste již s bruskou? Chcete mít férového zaměstnavatele, který ocení šikovné a zodpovědné pracovníky? Tak neváhejte a pošlete mi váš životopis.
Do výrobní společnosti právě hledáme kolegu na pozici: BRUSIČ

Brusič

Náplň práce

  • Práce s ruční bruskou
  • Broušení kovových výrobků
  • Zodpovědnost za správně odvedenou práci
  • Kontrola vykonané práce

Požadujeme

  • Min. základní vzdělání
  • Ochotu pracovat na směny
  • Manuální zručnost
  • Znalost technické dokumentace a práce ve strojírenství - výhodou
  • Spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Práci v prosperující společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle vašich zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování, sport, kulturu, zdraví

Lokalita: Olomoucko

Mzda: 22 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba