Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer TPV s angličtinou (50 - 60.000 KČ)

referenční číslo: 21540 | aktuálnost: 26.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání technického zaměření a bez problémů komunikujete v anglickém jazyce? Orinentujete se v prostředí automotive a máte zkušenosti s vedením lidí? Chcete se stát součástí významné mezinárodní společnosti a zúročit své předchozí zkušenosti?
Zašlete nám Váš životopis!

Úspěšná výrobní společnost hledá posilu na pozici MANAŽER TPV S ANGLIČTINOU (50 - 60.000 KČ)

Náplň práce

  • Optimalizace technologických parametrů
  • Vedení týmu technologů a konstruktérů
  • Technická podpora výroby
  • Analýza chybovosti a tvorba nápravných opatření
  • Reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření, ideálně strojírenství
  • Zkušenosti z výrobní společnosti na obdobné pozici výhodou
  • Alespoň základní znalosti obrábění
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Praxi s vedením lidí
  • Komunikativní a organizačně schopnou osobnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Místo výkonu práce je v okrese Tábor

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství