Typ nabídky

Minimální mzda

Broušení elektrickou bruskou

referenční číslo: 21532 | aktuálnost: 01.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Stabilní mezinárodní společnost jejíž produkty používají lidé po celém světě přijme nové kolegy na pozici "Brusič" Jedná se o práci v moderním prostředí a fajn kolektivu. Máš-li zkušenost s obsluhou ruční brusky a třísměnný provoz není problém, zašli svůj životopis.

Náplň práce

  • Zakázky dle projektů- různorodá práce
  • Broušení pomocí elektrické ruční brusky, tmelení, nýtování
  • Broušení menších dílců i velkých kusů
  • Práce dle výkresové dokumentace
  • Práce na 3 směny (7.5 hod. pracovní doba, volné víkendy)

Požadujeme

  • Vyučení v technickém oboru
  • Praxe v používání brusek a nářadí
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Technické uvažování

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a závodní jídelnu
  • Navýšení platu po zkušební době
  • V případě zájmu možnost nadstandardně proplacených přesčasů
  • Pevný výplatní termín a jistota peněz na účtu
  • Bezproblémovou dopravu vlastním autobusem
  • Podpoříme Vás v osobním rozvoji i kariérním růstu
  • Nehodíme Vás hned do vody, máme propracovaný systém zaškolení
  • Jsme flexibilní, nástup je možný okamžitě do pár dnů, nebo dohodou

Mzda: 28 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba