Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista řízení projektů

referenční číslo: 5d0353ce00ff56032472162d | aktuálnost: 27.09.2019

Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.

Firma s dlouholetou tradicí přijme kolegu/kolegyni na pozici specialista řízení projektů

Náplň práce:

administrace a psaní žádostí o dotace, monitorování průběhu a financování projektů, odpovědnost za zpracování monitorovacích zpráv, monitorování udržitelnosti realizovaných projektů.

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání, pečlivost, systematičnost, organizační schopnosti.

Předchozí zkušenost s přípravou / realizací projektů financovaných z fondů EU výhodou.

Nabízíme

Zajímavou práci v centru Prahy, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené + 3 dny indispozičního volna, Multisport kartu a další benefity.

Místo pracoviště: Řásnovka 770, Praha, 11000

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské