Typ nabídky

Minimální mzda

Nástrojař se mzdou až 37.000 Kč - bez nočních směn

referenční číslo: 5d00fad800ff56272d0ca4b8 | aktuálnost: 12.06.2019

Adecco spol. s r.o.

Aktuálně hledáme nového člověka do týmu na pozici NÁSTROJAŘE
Bude na Vás čekat příjemné, téměř rodinné, pracovní prostředí
A první pracovní den budete již přímým zaměstnancem ve kmeni společnosti

Náplň práce

  • provádění zásahů na formách ve kvalitě a čase dohodnutých s vedoucím dílny
  • provádění preventivní údržby na základě pracovních zakázek v pracovních postupech
  • provádění stanovené výměny verzí

Požadujeme

  • min SOU, ideálně v technickém směru
  • zodpovědnost, organizace práce
  • ochota pracovat ve 2 směnném provoze (R/O - 8 hodin)
  • pohotovostní režim dle potřeby

Nabízíme

  • mzdu dle zkušeností až do výše 37.000 Kč
  • měsíční bonusy
  • roční bonusy
  • práci bez nočních směn na HPP - doba neurčitá
  • stravenky
  • unišeky do výše 1.000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • po roce příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na dopravu do výše 1.000 Kč
  • odměna za doporučení do výše 35.000 Kč

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: nástrojař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování

Vhodné pro: Absolventy