Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka výkupního oddělení

referenční číslo: A7205 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Do moderního prostředí naší společnosti hledáme novou kolegyni na pozici recepční. Pokud Vás baví komunikace se zákazníky, držíme místo právě Vám!

Náplň práce

* Zajištění chodu recepce
* Komunikace se zákazníky
* Zajišťování výkupu vozidel – příjem zákazníků, obsluha systému Navision, obsluha výjezdové brány
* Administrativní činnost – kontrola faktur, zakládání karet klientů, obsluha CRM systému
* Nabídka občerstvení zákazníkům
* Objednávka skladu pro recepci
* Interní komunikace

Požadujeme

* Pro-klientský přístup
* Kompatibilita s firemní kulturou
* Vysoké pracovní nasazení
* Adaptabilita a flexibilita
* Komunikativnost
* Zkušenost s prací na PC

Nabízíme

* HPP se smlouvou na dobu neurčitou
* 15 dní v měsíci volno (krátký/dlouhý týden)
* Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
* Přátelský kolektiv
* Možnost profesního růstu
* Firemní benefity – firemní školka, slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu apod.)

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Firemní akce, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy