Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor chemického provozu AŽ 25.000kč

referenční číslo: 21464 | aktuálnost: 19.06.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete dělat v přátelské a pohodové společnosti, kde budete mít možnost profesně růst, když budete šikovný? Pak mi pošlete svůj životopis, nebo mi rovnou zavolejte.

Náplň práce

  • Pochůzky výrobou a kontrola zařízení
  • Úprava výroby pomocí jednoduchých úkonů
  • Nastavení výrobních zařízení
  • Odběr vzorků

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou (strojírenské nebo chemické výhodou)
  • Uživatelská znalost práce na počítači
  • Praxe ve výrobě výhodou
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny)
  • Práce pro muže vzhledem k občasnému zvedání težších břemen

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Nástupní bonus
  • Jídlo od 20 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné volání
  • Práci v Ústí nad Labem

Mzda: 23 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba, Strojírenství