Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

IT podpora s pokročilou znalostí angličtiny

referenční číslo: 21426 | aktuálnost: 16.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Chtěl by si se stát součásti jedné z největších světových firem? Zajímají tě novinky v IT technologiích? Láká tě možnost navázat kontakty a seznámit se tak s lidmi z různých koutu světa? Máme pro tebe skvělou zprávu. Hledáme nového kolegu do našeho IT týmu v Brně.
Tato pozice je vhodná pro každého nadšence IT i bez předešlých dlouholetých zkušeností. Důležité je pro nás, že se umíš nadchnout pro věc a naučit se vše, co budeš potřebovat k plnění své práce.

Náplň práce

  • Správa help desku
  • Rychlým řešením minimalizovat dopady IT problémů
  • Budeš neustále v kontaktu s ostatními členy IT týmu a především service desku.
  • Předávání složitějších problému k team leadrům

Požadujeme

  • Orientaci na zákazníka a služby
  • Obecnou znalost Windows 10, Microsoft aplikace, Citrix technologie
  • Angličtina na úrovni B2
  • Výhodou je, jestliže jsi se již setkal s ITIL supportem

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • Zkrácená pracovní doba 7,5 hod.
  • Stravenky
  • Bonus za doporučení
  • Firemní notebook a telefon
  • Moderní kanceláře v Brně
  • Důchodové pojištění
  • Jazykové kurzy

Mzda: 30 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby