Typ nabídky

Minimální mzda

Referent montážního centra

referenční číslo: 21430 | aktuálnost: 21.08.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Zajímá Vás prostředí automotive průmyslu? Nebojíte se komunikovat s dodavateli či zákazníky? Jste manuálně zručný, spolehlivý a domluvíte se anglicky? Máte zkušenosti s kontrolou kvality plastových dílů? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Leader v řešení a inovacích založených na polymerech, hledá nového kolegu do divize automotive na pozici:

REFERENT MONTÁŽNÍHO CENTRA (35–38.000 Kč)

Náplň práce

  • kontrola dílů, případná oprava vč. vyčíslení nákladů
  • jednání s dodavateli a zákazníky (především Škoda Auto)
  • podpora oddělení kvality při řešení reklamací
  • úzká spolupráce s inženýrem kvality

Požadujeme

  • SŠ technického zaměření
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (B1)
  • spolehlivost, samostatnost
  • zkušenosti z automotive prostředí – výhodou
  • ŘP sk. B – aktivního řidiče
  • fyzickou zdatnost, manuální zručnost

Nabízíme

  • 13. mzdu
  • pouze ranní směny
  • flexibilní pracovní dobu
  • finanční bonusy k životním událostem
  • Multisport kartu
  • týden dovolené navíc + možnost dalších 4 dnů volna
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč/měsíc
  • jazykové kurzy
  • odborná školení
  • nástup: 1.8.2019
  • lokalita: Mladá Boleslav

Mzda: 35 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Doprava, logistika