Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality – senior

referenční číslo: 21440 | aktuálnost: 17.07.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený kvalitář? Komunikace se zákazníky a dodavateli pro vás není překážkou? Domluvíte se v anglickém jazyce?

Pokud vaše odpovědí zní ANO, čekáme na váš životopis!

Obsazujeme pozici INŽENÝR KVALITY – SENIOR.

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky, dodavateli a řešení případných reklamací
  • Řešení požadavků zákazníků
  • Vytváření reportů, vylepšování technických podkladů výkresových dokumentací
  • Účast na dodavatelských auditech, procesních auditech
  • Udržování a vedení systému řízení kvality
  • Zajišťování nápravných opatření

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost nástrojů kvality
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost ISO 9001
  • Komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Týden dovolené navíc
  • Stravování na pracovišti zdarma
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Příspěvek na dopravu, penzijní připojištění
  • Pružnou pracovní dobu
  • Místo pracoviště - 15 minut od Plzně

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti