Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr ve výrobní společnosti

referenční číslo: 21419 | aktuálnost: 05.12.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technické vzdělání a orientujete se v oblasti výrobních technologií a zavádění nových výrobků? Komunikujete v anglickém jazyce?

Pokud je vaše odpověď ANO, změňte svůj profesní život, zašlete mi Váš životopis a začněte pracovat jako PROCESNÍ INŽENÝR VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI.

Náplň práce

  • Zlepšování výrobních procesů („Štíhlá výroba“)
  • Práce s výrobními systémy a dokumenty
  • Vytváření a udržování pracovních návodek
  • Vytváření materiálu pro zlepšování výrobních procesů
  • Komunikace a pomoc zákazníkovi při vyřešení problému s výrobky

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Zkušenosti z průmyslové výroby výhodou (technolog/technik/engineer)
  • Analytické myšlení a zodpovědnost

Nabízíme

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dopravu a penzijní/životní připojištění
  • Závodní stravování a občerstvení na pracovišti
  • 5 dní dovolené navíc a SickDays
  • Flexibilní pracovní dobu a vlastní organizaci náplně práce
  • Místo výkonu práce: 20 minut od Plzně

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství