Typ nabídky

Minimální mzda

Kastelán/ka - blanensko

referenční číslo: 21377 | aktuálnost: 23.09.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Zajímáte se o kulturu a máte vztah k historii? Máte zkušenost se správou památkového objektu a domluvíte se anglickým jazykem? Pak nezmeškejte tuto skvělou příležitost a zašlete nám váš životopis!

Zámek na Blanensku hledá svého ,,ducha" na pozici:

KASTELÁN/KA (okolo 50 000 Kč)

Náplň práce

  • ekonomická a administrativní správa objektu
  • vedení pracovníků na zámku (front office, pokladna, úklid, údržba)
  • ekonomické řízení přiděleného rozpočtu
  • zodpovědnost za státní dotace a financování
  • komunikace s Národním památkovým ústavem
  • zajišťování prezentace a propagace objektu
  • řízení návštěvnického provozu, inovace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně Historické vědy, Architektura, Dějiny umění
  • zkušenosti v oboru - správa památkového objektu
  • orientaci v ekonomické agendě
  • výborné organizační a komunikační dovednosti, schopnost vést kolektiv
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s návštěvnickým provozem
  • zájem o historii, tvůrčí a koncepční myšlení

Nabízíme

  • možnost spravovat jeden z nejvýznamnějších a nejkrásnějších historických objektů na Blanensku
  • atraktivní práci a zajímavé finanční ohodnocení
  • fajn šéfa, který vám poskytne vše k tomu, být spokojeným a skvělým kastelánem/kastelánkou
  • maximální podporu při případné relokaci, možnost zajištění ubytování
  • otevřenost pro nové nápady, inovace, kreativitu
  • vstřícné jednání a pohodovou partu lidí
  • pracovní dobu od po - pá (příležitostně víkendy)

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika, Tvůrčí práce, kultura, umění, Státní, veřejná správa