Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor řídícího centra 23-24.000kč

referenční číslo: 21379 | aktuálnost: 16.02.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte maturitu nejlépe technického zaměření? Učíte se rychle a práce s počítačem pro Vás není problém? Chcete dělat v přátelské a pohodové společnosti, kde budete mít možnost profesně růst, když budete šikovný? Pak mi pošlete svůj životopis, nebo mi rovnou zavolejte.

Náplň práce

  • Monitoring, kontrola zařízení, vydávání pokynů výrobě
  • Sledování parametrů na počítači
  • Dohled nad kvalitou výroby
  • Vedení záznamů a evidence

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou nejlépe technického zaměření
  • Znalost práce na počítači
  • Praxe ve výrobě-výhodou
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny)

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Čtvrtletní bonusy
  • Jídlo od 20 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné volání
  • Práci v Ústí nad Labem

Mzda: 22 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba