Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí technického oddělení - Brno

referenční číslo: 5cef9323a5ad950b2228dce8 | aktuálnost: 02.07.2019

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, stabilní společnost působící na trhu ČR, hledáme pro pracoviště v Brně vhodné kandidáty na pozici vedoucího technického oddělení.

Náplň práce:
- samostatné řízení činnosti technického oddělení
- zodpovědnost za plánování a operativní řízení a řešení provozních záležitostí
- zodpovědnost za správu majetku
- zodpovědnost za dopravu a přepravu zboží (osobní, nákladní)
- zodpovědnost za efektivní fungování skladového hospodářství
- dodržování BOZP

Uvítáme:
- SŠ, VŠ technického směru (technické, stavební, strojírenské…)
- praxi na obdobné pozici min. cca 2 roky
- schopnost řídit procesy a vést lidi
- zkušenost s řízením týmu
- odolnost vůči zátěži
- organizační schopnosti, rozhodnost, komunikativnost
- důslednost, flexibilitu
- uživatelskou znalost práce na PC - Word, Excel
- ŘP sk. B

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr v Brně
- zajímavou a perspektivní práci v stabilní a rychle se rozvíjející společnosti
- velmi zajímavé platové podmínky, dle praxe a zkušeností
- odborná školení, program zaměstnaneckých výhod, zaměstnanecké benefity (příspěvek na dovolenou, sport, regeneraci apod.)
- nástup možný dle dohody s kandidátem, možno IHNED

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována (více informací zde).

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Vzdělávací kurzy, školení