Typ nabídky

Minimální mzda

Grafik

referenční číslo: 1384836688 | aktuálnost: 30.08.2019

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Grafik

Pro našeho klienta, výrobce velkoplošné grafiky se špičkovým servisem, hledáme vhodného kandidáta na pozici Grafik.
Náplň práce:

  • Příprava tiskových podkladů pro digitální tiskové technologie, ofset a výsek
    Požadujeme:
  • SOU/SŠ polygrafie
  • Základy anglického jazyka
  • Praxe v polygrafických oborech je výhodou
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní směna 7:00 – 19:00, odpolední směna plovoucí se začátkem v rozmezí 10:00 - 12:00, v trvání 12hod.; dle potřeby i víkendové směny ve stejném režimu)
    Nabízíme:
  • Práci v rostoucí firmě s dobrým postavením na evropském trhu
  • Možnost služebního postupu a atraktivní mzdové hodnocení s motivační složkou
  • Stravování je zajištěno v závodní kantýně, kde se vaří z čerstvých surovin a na obědy je poskytován příspěvek ve výši 50-ti %
  • Kurzy anglického jazyka
  • Místo výkonu práce: Praha 10 – Uhříněves

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Média, polygrafie

Profese: grafik, korektor, designer, tiskař, dělník, editor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti