Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr v automotive – rychnovsko

referenční číslo: 21342 | aktuálnost: 28.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technické vzdělání zkušenosti s vedením týmu v oblasti Automotive? Vítáte možnost práce ve tří směnném provozu? Jste energická osobnost s výbornými organizačními schopnostmi? Chcete být součástí silné mezinárodní společnosti a vést výrobní týmy?
Zašlete nám Váš životopis!
Mezinárodní společnost, působící v oblasti Automotive na Rychnovsku, hledá do svých řad kandidáta na pozici MISTR V AUTOMOTIVE.

Náplň práce

  • Řízení vedoucích výrobních týmů
  • Odpovědnost za plnění výrobních plánů
  • Identifikace příčin problémů a jejich odstraňování
  • Hlášení a reporting vedoucímu provozu
  • Kooperace s údržbou, technologií a kvalitou

Požadujeme

  • SŠ technického zaměření
  • Zkušenosti s vedením podřízených
  • Praxi v automotive
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Znalost 8D, FMEA, 5Why - výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. mzdu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce je na Rychnovsku

Mzda: 34 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba