Typ nabídky

Minimální mzda

Ruční brusič (35.000 KČ)

referenční číslo: 21333 | aktuálnost: 23.09.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat ve společnosti, kde máte jistotu práce a nehrozí propouštění? Chcete dostat dobře a včas zaplaceno? Práce s ruční bruskou Vám není cizí? Pokud Vás nabídka zaujala neváhejte prosím a ozvěte se mi na uvedené kontakty.

Náplň práce

  • Broušení pomocí elektrické ruční brusky, tmelení, nýtování
  • Broušení menších i větších kusů
  • Práce dle jednoduché výkresové dokumentace
  • Práce na 3 směny s volnými víkendy

Požadujeme

  • SOU, ideálně v technickém oboru, ale není podmínkou
  • Znalost práce s ruční bruskou
  • Schopnost orientace ve výkresech a technické dokumentaci
  • Ochotu pracovat na tři směny

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a závodní jídelnu
  • Navýšení platu po zkušební době
  • V případě zájmu možnost nadstandardně proplacených přesčasů
  • Zvýhodněné firemní volání i pro rodinné příslušníky
  • Pevný výplatní termín
  • Bezproblémovou dopravu vlastním autobusem
  • Podpoříme Vás v osobním rozvoji i kariérním růstu
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Místo pracoviště: Brno

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba