Typ nabídky

Minimální mzda

Translation specialist Praha s AJ a NJ

referenční číslo: 21310 | aktuálnost: 25.02.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste komunikativní člověk s příjemným vystupováním? Máte již nějakou zkušenost s překládáním nebo tlumočením? Chcete každý den využívat anglický a německý jazyk?

Tak hledáme právě Vás!

Rostoucí společnost zaměřená především na výrobu elektroniky hledá vhodného kandidáta na pozici:

TRANSLATION SPECIALIST Praha s AJ a NJ (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • překládání služeb, odborných textů
  • spolupráce na projektech společnosti
  • zadávání dat do interního systému
  • komunikace s klienty v zahraničí (převážně Německo)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický a německý jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenost v oblasti překladatelství/tlumočení
  • komunikativnost, pečlivost

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • systém Cafetérie
  • týden dovolené navíc
  • nástup možný: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Administrativa