Typ nabídky

Minimální mzda

Parťák výroby

referenční číslo: 21268 | aktuálnost: 27.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte strojírenské vzdělání? Jste zkušený svářeč nebo máte praxi s vedením lidí ve strojírenství? Jste odpovědný a autoritativní člověk a máte základní povědomí a procesech a metodách svařování? Zašlete nám svůj životopis!

Strojírenská společnost s letitou tradicí hledá člena týmu na pozici:

PARŤÁK VÝROBY (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Spolupráce na plánování a optimalizaci zdrojů
  • Řízení přidělené skupiny dělníků (zajištění pracovní kázně)
  • Zajištění kvalitní a včasné provádění práce, BOZP
  • Provádění přejímky materiálu

Požadujeme

  • SOU/SŠ strojírenského směru
  • Zkušenosti na pozici parťáka/vedení lidí nebo jako svářeč
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Řídící a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Po 1 roce - 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost příspěvku na ubytování nebo dopravu
  • Zodpovědnou a perspektivní práci v úspěšné společnosti
  • Nástup dohodou
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství