Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce - automatizace (35-50.000 Kč)

referenční číslo: 9419 | aktuálnost: 22.10.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste odborníkem v oblasti elektro a automatizace a rád/a byste se uplatnil/a v tomto oboru v oblasti obchodu? Pak odpovězte na tento inzerát!

Česká dodavatelská společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - AUTOMATIZACE (35-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Péče o stávající zákazníky
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Komunikace se zákazníky, vedení obchodních jednání
  • Komunikace se zahraničními dodavateli
  • Vyhledávání nových dodavatelů a navazování kontaktů s nimi

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (zaměření elektro)
  • Zkušenost v oblasti obchodu výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Orientace v oblasti slaboproudé elektrotechniky
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Odolnost vůči stresu, flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Zázemí silné české společnosti
  • Práce v menším kolektivu, osobní přístup k zaměstnancům
  • Zajímavé platové ohodnocení a provize z prodeje
  • Flexibilní pracovní doba, práce formou HOME OFFICE
  • Manažerské benefity (automobil, notebook, telefon)
  • Občasné zahraniční služební cesty
  • Možnost nástupu ihned
  • Práce na HPP
  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: region Čechy

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika