Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně-technický zástupce - elektro (35-50.000 Kč)

referenční číslo: 9643 | aktuálnost: 22.10.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Zajímáte se o nabídky práce v oblasti obchodu se zaměřením na elektro sortiment? Jste aktivní osobnost s širokým technickým rozhledem? Potom odpovězte na tento inzerát!

Česká dodavatelská společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - ELEKTRO (35-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Péče o stávající zákazníky a akvizice nových partnerů
  • Technický prodej prvků a systémů pro automatizaci
  • Aktivní účast na obchodních jednáních v ČR
  • Technická podpora pro zákazníky
  • Plnění stanovených obchodních plánů
  • Pravidelný reporting

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, obor Elektrotechnický
  • Zkušenost v oblasti obchodu výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Široký technický rozhled v oblasti automatizace, senzoriky, PLC a další.
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Odolnost vůči stresu, flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • Zázemí úspěšné české společnosti
  • Práce v menším kolektivu, osobní přístup k zaměstnancům
  • Zajímavé platové ohodnocení a provize z prodeje
  • Manažerské benefity (automobil, notebook, telefon)
  • Zahraniční služební cesty
  • Možnost nástupu ihned
  • Práce na HPP
  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika