Typ nabídky

Minimální mzda

Technický specialista - CAN sběrnice

referenční číslo: 21273 | aktuálnost: 07.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte ukončené vysokoškolské vzdělání a hledáte zaměstnání, kde můžete upustit uzdu své kreativitě? Chcete tvořit nové produkty, které si můžete prakticky otestovat? Máte technické vzdělání a sběrnice CAN pro Vás nejsou cizím pojmem? Hledáte zároveň příležitost řídit projekty? Pak neváhejte a staňte se součástí vývojového týmu!

Mezinárodní automobilová společnost hledá kolegu na pozici:

TECHNICKÝ SPECIALISTA - CAN SBĚRNICE (40 - 75.000 Kč)

Náplň práce

  • Vývoj řídících jednotek ve vozidlech
  • Testování nových produktů
  • Analýza případných problémů
  • Komunikace se zahraničními partnery
  • Možnost samostatného vedení projektů

Požadujeme

  • Technické vysokoškolské vzdělání (elektrotechnický obor – výhodou)
  • Anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti se sběrnicemi CAN
  • Zkušenosti z obdobné pozice – vítány
  • Zkušenosti s projektovým vedením - vítány
  • Samostatnost, zodpovědnost a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost občasných home-office
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Místo výkonu: Mladoboleslavsko

Mzda: 40 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika