Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatný technik v oddělení péče o zákazníky - Sokolov

referenční číslo: 5cdd72f7a5ad9572225b00a9 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Rozumíte autům a chcete být zaměstnán u jedničky na trhu ojetých vozů? Umíte jednat s klienty a máte příjemné a profesionální vystupování? Pokud jste komunikativní a umíte jednat se zákazníkem jak v osobním tak v telefonickém kontaktu, možná hledáme právě Vás!

Pošlete nám svůj životopis, rádi se s Vámi setkáme na pohovoru!

Náplň práce:

* péče o zákazníky - osobní i telefonické jednání
* příjem, posuzování a rozhodování o oprávněnosti reklamací
* evidence podkladů a s tím související administrativní práce

Očekáváme:

* SŠ vzdělání technického zaměření nebo praxe v automobilové oblasti výhodou
* komunikativní typ, příjemné vystupování
* schopnost dobře argumentovat a zvládat námitky
* uživatelská znalost práce na PC
* spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

* smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
* pravidelnou pracovní dobu pondělí – pátek s flexibilním začátkem a koncem
* plné zaškolení a další interní i externí vzdělávání v průběhu zaměstnání
* slevy na firemní služby a produkty, Multisport karta, odměny za doporučení, zvýhodněné nebo volné vstupenky na sportovní a kulturní akce, slevy u firemních partnerů, Cafeterie Gallery Beta, firemní školka a další
* možnost profesně růst v rámci společnosti, včetně zahraničí
* nástup možný ihned

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Stará Ovčárna 2146, Sokolov, 35601

Region: Karlovarský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Profese: autoelektrikář, automechanik, finanční leasing a prodej na splátky, konzultant, obchodní asistent, obchodní zástupce, obchodník, obchodně technický zástupce, odborný asistent prodeje, pracovník podpory zákazníků, prodejce, prodejce vozů, product specialist, péče o zákazníky, referent nákupu a prodeje, specialista splátkového prodeje

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy, OZP - s docházením