Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatná účetní

referenční číslo: 1382170931 | aktuálnost: 22.07.2019

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost zabývající se pronájmem kancelářských a skladových prostor, hledáme novou kolegyni na pozici Samostatné účetní.
Náplň práce:

  • Kompletní zpracování účetnictví
  • Zpracování mezd
  • Provádění účetních uzávěrek včetně daňového přiznání
    Požadujeme:
  • SŠ vzdělání
  • Minimálně 5 let praxe na pozici účetní
  • ŘP sk. B
  • Spolehlivost
  • Pečlivost
    Nabízíme:
  • Stravenky
  • 5 dní sickdays
  • Pracovní dobu 7:30 – 15:30
  • Místo výkonu práce - Praha 4 – Modřany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika

Profese: mzdová účetní, účetní, hlavní účetní, finanční účetní, účetní metodik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday