Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní specialista

referenční číslo: 5cd57128a5ad954e05050316 | aktuálnost: 20.05.2019

BONUS BRNOreal, spol. s r.o.

Stabilně patříme mezi nejlepší kancelář v síti Century 21 v ČR!

Máme 16 let zkušeností a práce nás baví!

Sídlíme v centru Brna v nových a luxusních kancelářích!

Náplň práce

Koho hledáme?

Nové parťáky s duší obchodníka, kteří mají rádi lidi, svobodu, úspěch a chtějí si plnit své sny.

Co požadujeme?

· Komunikativnost

· Chuť učit se nové věci

· Proklientský přístup

· Dobrou náladu

· Všechno ostatní Vás naučíme :-)

Co nabízíme?

· Příjem, který nemá horní hranici

· Fixní plat

· Tak trochu jiný pohled na práci realitního makléře

· Nové metody práce v realitách a moderní technologie

· Podporu nejen na začátku, ale po celou dobu spolupráce

· Přidělujeme portfolio klientů

· Práce v nadstandardním prostředí

· Školení zdarma v kanceláři + ucelený systém školení u Akademie Century 21

· Možnost tvorby a vedení vlastního týmu

· Provize navíc z hypoték atd.

Čeká na Vás práce v kolektivu fajn lidí.

Víc informací o nás najdete na www.pracevrealitach.cz

Ozvěte se nám, rádi se s Vámi potkáme u dobré kávy!

Místo pracoviště: Křenová 479, Brno, 60200

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita