Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista QC

referenční číslo: 5cd4383bbabecf2c677c98c9 | aktuálnost: 06.09.2019

BIOMEDICA spol.s.r.o.

Hledáte práci ve stabilní společnosti?
Biomedica s.r.o.je soukromá rodinná firma působící na trhu od roku 1991. Specializujeme se na vývoj a výrobu originálních a vysoce kvalitních přípravků, které pomáhají pečovat o Vaše zdraví. V současné době se dynamicky rozvíjíme a hledáme nové kolegy do stávajících i do plánovaných nových výrobních prostor.
Do našeho střediska v Hořátvi u Nymburka přijmeme posilu týmu.

Náplňí práce bude:

kontrola kvality při výrobě léčivých přípravků, zdravotnických prostředků, doplňků stravy a kosmetických prostředků.

Základy pro danou pozici:

  • SŠ/VŠ vzdělání chemického, farmaceutického nebo potravinářského směru
  • Zkušenosti v oblasti kontroly jakosti (léčivých přípravků, zdravotnických prostředků a potravin) jsou výhodou
  • Zkušenosti s SVP výhodou
  • Zodpovědnost, flexibilita, spolehlivost, dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Dobrá uživatelská znalost programů MS Office (především Word, Excel, Outlook)
  • Znalost anglického jazyka písmem výhodou

Co Vám nabízíme?

  • Práci na hlavní pracovní poměr v jednosměnném provozu
  • Individuální platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem daného kandidáta
  • Týden dovolené navíc
  • Zaměstnanecký motivační program
  • Kariérní růst
  • Pravidelné firemní akce
  • Příspěvek na stravu ve formě stravenek
  • Stravování v areálu
  • Parkování v areálu
  • Vlaková i autobusová zastávka přímo u areálu Technologického parku

Místo pracoviště: Technologický park Hořátev 104, Sadská, 28912

Region: Středočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Profese: kontrolor v chemickém průmyslu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita