Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatná finanční účetní

referenční číslo: 5cd410e4babecf6d6c7a8f67 | aktuálnost: 03.05.2023

CIUR a.s.

Firma CIUR a.s. se sídlem Malé náměstí 142/3, Praha 1, Výrobní závod Brandýs nad Labem

Hledá pro pracoviště v Brandýse nad Labem:

Náplň práce:

  • Zadávání a účtování došlých faktur, tuzemských i zahraničních
  • Zadávání a účtování pokladních dokladů
  • Evidence a kontrola placených a přijatých záloh
  • Evidence DPH

Požadujeme:

  • praxe na pozici účetní
  • dobrá znalost práce na PC (Excel, K2 výhodou)
  • spolehlivost a samostatnost
  • zodpovědnost
  • středoškolské vzdělání

Nabízíme:

  • možnost práce na zkrácený pracovní úvazek
  • dobré platové ohodnocení
  • stravenky, vánoční prémie
  • zázemí silné a stabilní, ryze české společnosti

Nástup dle dohody

V případě zájmu zašlete prosím životopis a možný termín nástupu na email: surova@ciur.cz

nebo volejte pí. Janu Sůrovou, telefon: 737 205 050

Místo pracoviště: Pražská 1012,, Brandýs nad Labem, 25001

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Individuální rozvržení pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování