Typ nabídky

Minimální mzda

Manipulant VZV - náborový příspěvek 3.000Kč

referenční číslo: 5cd177aca5ad950f29280370 | aktuálnost: 30.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

  • sběr, balení, skenování, počítání produktů a další povinnosti
  • obsluhuje vysokozdvižný vozík, zvedák, plošinu nebo jiná zařízení určená k manipulaci či přesunu materiálu.

Požadujeme

  • SOU či praxe
  • 1-2 roky zkušeností z prostředí skladu jsou vítány
  • Zkušenosti s obsluhou zařízení určeného k manipulaci s materiálem / zbožím.
  • Licence na VZV (vysokozdvižný vozík) + pojištění na škody vzniklé při výkonu *pracovní činnosti - nutností
  • Zkušenosti s používáním ručního skeneru a skladovou IT technikou vítána

Nabízíme

  • Smlouva na HPP
  • Mzda 125 Kč/h + bonusy (výkonností bonus 15Kč, docházkový bonus 10 Kč, sezónní bonus 5 Kč)
  • Náborový příspěvek 3.000 Kč ( jednorázový po zkušební době )
  • 3 směnný provoz
  • Místo výkonu práce Nová Hospoda
  • Příspěvek na stravování formou stravenek v hodnotě 90 Kč
  • Svozová doprava z Plzně
  • 5 týdnů dovolené

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity