Typ nabídky

Minimální mzda

Android developer pro ambiciozní projekt

referenční číslo: 21215 | aktuálnost: 24.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Je Tvým snem být u zrodu nového projektu? Jsi ambiciozní a nespokojíš se s málem? Úspěšná česká IT firma rozjíždí nový projekt internetové televize, se kterým chce dobýt svět. Už nyní její služby využívají miliony lidí na celém světě a i Ty můžeš tuto laťku posunou ještě výš.

Láká Tě myšlenka se na tomhle všem podílet? Ozvi se, stojí to za to!

ANDROID DEVELOPER

Náplň práce

  • práce na vývoji OTT řešení a aplikací pro streaming videa
  • spolupráce na vývoji aplikací například pro AndroidTV
  • spolupodílení se na tvorbě architektury řešení
  • testování nově vzniklých řešení
  • tvorba manuálů a dokumentace

Požadujeme

  • znalost Javy SDK a vývoje pro Android
  • výhodou je orientace v oblasti sítí (TCP/IP)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • zkušenost s Javascript, HTML, CSS či Git je výhodou
  • pozice je vhodná jak pro absolventy, tak i pro zkušené Android vývojáře

Nabízíme

  • ambiciozní start-up projekt
  • zázemí světově úspěšné české společnosti
  • práci v malém týmu dle agilních metodik
  • neformální prostředí, pohodu a klid k práci
  • vynikající mix benefitů
  • místo výkonu práce: Brno

Mzda: 45 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj